Dulcosoft® vücudunuzun hareket etmesine yardımcı olur

Günümüzde yaşamlarımız oldukça aktif ve herkesin, hayattan doyasıya keyif alabilmek için kendi büyük hedeflerini gerçekleştirmenin peşinde olduğunu biliyoruz.. Zihnimiz planları yapıyor, bedenimiz ise bizi istediğimiz yere götürecek araçları sağlıyor.

Ancak bazen bedenimizi istediğimiz yere götürebilmek için nazik bir dürtmeye ihtiyacımız olabilir. Bazen tıkanmış, şişkin ve rahatsız hissedebiliriz. Ve basitçe, bazen dışkımızı yapamayız… Bedenimiz bu yapamayışın ağırlığını hissettiğinde, hayat biraz yavaşlar. Sinir bozucu, hatta biraz utanç verici olabilir, ancak hedeflerinize giden yolda engel olmamalıdır! 

Mücadeleyi ve daha iyi hissetme ihtiyacınızı anlıyoruz. Dulcosoft® bağırsağı nazikçe hareketlendirerek, kabızlığı ve düzensizliği nazik ve etkili bir şekilde giderir5. Böylece zihninizi tekrar net ve taze hissedebilirsiniz ve ağırlığınızdan kurtulabilirsiniz. Vücudunuzda neler olduğunu anlamanıza ve hedeflerinizi yönlendiren o özgüveni geri kazanmanıza yardımcı olmak için buradayız.

Vücudunuz sizin partneriniz ve Dulcosoft® onu desteklemek için burada sizin yanınızda.

Avrupalı uzmanların kabızlıkta tercih ettiği 1 numaralı molekül.6

90'dan fazla ülkede satışa sunulmaktadır. 

Klinik olarak kanıtlanmıştır3

DULCOSOFT®’un ana maddesi, ozmotik bir laksatif olan Makrogol 4000’dir. Makrogol 4000’in su bağlama kapasitesi yüksektir ve sıvı (su) için bir taşıyıcı işlevi görür. Suyu taşır ve bağırsaktaki su emilimini geciktirerek kolondaki su miktarının artmasını sağlar. Böylece, sertleşmiş gaita (dışkı) yumuşar ve hacmi artar. Bu da, bağırsak hareketlerinin artmasını sağlar ve dışkılamayı kolaylaştırır, böylece kabızlık ve düzensizliğe karşı yumuşak ve etkili rahatlama hissinin oluşması sağlanır5

Yaşam kalitesini arttırır

Bağırsağı nazikçe hareketlendirir ve kabızlığın rahat bir şekilde giderilmesi için bedeninizle uyumlu çalışır. Kabızlık ve düzensizliği nazik ve etkili bir şekilde
giderir5.

Yaygın olarak tolere edilebilir

DULCOSOFT® gebelik ve emzirme döneminde kullanılabilir. Çünkü Makrogol 4000’in emilimi ihmal edilebilir düzeydedir, bu nedenle herhangi bir etki göstermesi beklenmez. Bununla birlikte, eğer gebeyseniz veya emziriyorsanız, DULCOSOFT®'u kullanmadan önce doktorunuza danışmanız tavsiye edilir5.

Herhangi bir sorunuz var mı? Kabızlığın semptomları ve nedenleri hakkında daha fazla bilgi edinin: 

Kabızlık nedir?
Yetişkinlerde kabızlık
Hamilelik sırasında kabızlık
Çocuklarda kabızlık

Haberdar olun

Kabızlık belirtileri son derece rahatsız edici ve kalıcı olabilir. Bu dönemlerin ne kadar sinir bozucu ve stresli olabileceğini bildiğimiz için kabızlığın nedenlerini ve nasıl önlenebileceğini belirlemeye yardımcı olabiliriz.